АВТОПЛАН

Компанія з всеукраїнським визнанням - АВТОПЛАН - взяла під опіку аматорську футбольну команду Хмельницького

Хмельницька обласна спортивна газета"Спортивний лідер +", 23.10-06.11.2008

 

З огляду на світові тенденції, футбол і бізнес поняття сумісні. Щоправда в Україні злиття в єдине ціле двох понять відбувається повільними темпами. Недосконале законодавство в галузі меценатства, спонсорства заважає керівникам бізнесових структур вишукуватись в черги та активно інвестувати кошти у професійний спорт. В аматорському спорті справи куди гірші. Однак, все не так кепсько, як дехто з вас уявляє. У хмельницькому аматорському футболі є якісне поповнення. Відтепер, АВТОПЛАН підтримуватиме футбольну команду „Прикордонник”, яка виступає у міських футбольних змаганнях.

Щоб поспілкуватися з гравцями команди до Хмельницького завітав Регіональний директор АВТОПЛАНу Олег Купина. Перед календарною грою Чемпіонату міста з футболу у вищій групі між командами „ДБК” – „Прикордонник”, гість вручив капітану команди Володимиру Ліхневському комплект іменної форми, а футболістам – м’ячі. Згодом Олег Купина дав пояснення такому кроку компанії АВТОПЛАН: „Футбол – це масовий та цікавий вид спорту, який добре розвинений в Україні. Ми раді тому, що у нас з’явилася можливість надати допомогу одній з футбольних команд Хмельницького. Її високі результати стануть найкращої подякою для нашої компанії, яка орієнтована на людей середнього рівня достатку, серед яких чимало молоді. І якщо у перспективі футбол допоможе їм стати учасником системи придбання автомобілів АВТОПЛАН, це неодмінно позначиться на розвитку молодих людей і компанії в тому числі”. Крім того, співрозмовник запевнив, що співпраця буде довготривалою.

Звістка про те, що АВТОПЛАН підтримує футбольну команду «Прикордонник», позитивно вплинула на гравців команди, яка за підсумком протистояння перемогла - 2:1.

Загалом на українському ринку АВТОПЛАН вже десять років. Суттєвою перевагою придбання автомобіля в АВТОПЛАНі є можливість сплачувати його вартість невеликими щомісячними платежами. В АВТОПЛАНі не потрібно робити великий первинний внесок і платити величезні відсотки. Тисячі людей з помірним і невеликим достатком стають власниками нових автомобілів.

Сутність АВТОПЛАНу – це придбання в групах. Вона полягає в об’єднанні людей, які бажають придбати автомобіль, сплачуючи мінімальні внески - від 338 грн. на місяць Стати клієнтом АВТОПЛАНу можуть як фізичні, так і юридичні особи. Погодьтеся – не завжди зручно роками накопичувати кошти на автомобіль. Час від часу сімейний бюджет змушує використовувати гроші на вирішення поточних життєвих питань. У бізнесі також часто вигідно вкладати грошові ресурси в розвиток підприємства, для реалізації запланованих проектів. Для того, щоб придбати автомобіль в АВТОПЛАНі, не потрібно вкладати одразу великі кошти, завдаючи шкоди сімейному бюджету або за рахунок коштів, необхідних для стабільного функціонування та розвитку вашого бізнесу. Оскільки ви сплачуєте за автомобіль невеликими внесками та стаєте його власником шляхом щомісячного розподілення. Терміни отримання автомобіля залежать від бажання і можливостей кожного учасника. АВТОПЛАН дозволяє дуже гнучко регулювати графік виплати внесків, враховуючи, як фінансові труднощі, так і вільні грошові кошти, що з’явилися.

Перевагами системи АВТОПЛАН є:

- оплата мінімальними внесками;

- мінімум документів при оформленні;

- всього лише до 4,2% річних у гривні;

- широкий автомобільний ряд, автомобілі різних марок на будь-який смак і можливості Клієнта;

- гарантійне обслуговування на СТО офіційних дилерів;

- широка мережа салонів АВТОПЛАНу по всій Україні (112 салонів у 73 містах України);

- завжди найновіші моделі автомобілів, запропоновані виробником;

- можливість сплачувати послуги із страхування автомобіля як у вигляді одноразового платежу у розмірі річного страхування, так і невеликими щомісячними платежами;

- регулярні акції для клієнтів.

Багаторічний досвід функціонування системи купівлі в групах у країнах Європи та Америки доводить її необхідність і популярність. Десятирічний досвід роботи в Україні яскраво свідчить про стабільність компанії і відповідність її діяльності чинному законодавству. За цей час вже понад 31 500 українських громадян отримали автомобілі в „Автоплані”, і з кожним днем їх кількість збільшується.

У вересні 2008 року 565 українських громадян отримали нові автомобілі.

Фото: Олег Купина вручає капітану команди іменну футболку

Артем Глас

 

Повернутись до списку новин та статтей