АВТОПЛАН

Чи можливо в умовах кризи придбати автомобіль на вигідних умовах?

Українська преса, лютий, 2009, Вінницька обл.: «Вінничина» Волинська обл.: «Волинь +» Дніпропетровська обл.: «Дніпро вечірній» Донецька обл.: «Донбас. Донецький випуск» Житомирська обл.: «Житомир і житомиряни» Закарпатська обл.: «Закарпатські оголошення» Івано-Франківська обл.: «ЗР-Інформ» Київська обл.: «Гриф» Київ: «Вечерком» АР Крим: «Вітрина Західного Криму» Луганська обл.: «Ріо-плюс» Львівська обл.: «Експрес» Одеська обл.: «Городок» Полтавська обл.: «Полтавський Вісник» Рівненська обл.: «ОГО» Сумська

Криза приходить та минає, а мрія мати власний автомобіль залишається. Але що робити, якщо ні за повну вартість, ні в кредит реалізувати бажання мати власний автомобіль не вдається? Залишається лише шукати інші способи, але чи є вони?

До осені минулого року для більшості наших громадян придбати автомобіль було не так складно, зважаючи на доступність банківських кредитів. Але сьогодні  кредит став практично недоступним. Це пов'язано з різким збільшенням ставок по автокредитах. В іноземній валюті -  понад 19%, у національній – 26%. Істотно виріс і початковий внесок. У більшості банків він складає половину вартості авто.

В умовах погіршення ситуації на ринку банківського кредитування і нестабільності національної валюти на допомогу рядовому покупцеві приходять альтернативні способи придбання автомобілів, зокрема «придбання у групах». Ця система нагадує «касу взаємодопомоги». Вона полягає в тому, що декілька чоловік, що бажають купити один і той же товар (наприклад, автомобіль), об'єднуються у групу і виплачують за цей товар доступні щомісячні внески. На зібрані кошти купуються автомобілі і розподіляються між  клієнтами групи. Контроль за функціонуванням таких груп беруть на себе компанії-адміністратори. Вони створюють групи, забезпечують своєчасне придбання товарів, беруть на себе  фінансові  гарантії, страхування, проводять всю організаційну роботу і т.д.

В Україні найбільшою компанією-адміністратором є АВТОПЛАН. Компанія успішно працює на українському ринку з 1998 року. Завдяки АВТОПЛАНу понад 32 500 чоловік вже їздять на власних автомобілях. І ця кількість постійно зростає.

Особливо зараз, в умовах кризи, система «придбання у групах» знаходить все більше прибічників, і більшість експертів прогнозують їй успішне майбутнє. Це не дивно, адже вона має ряд безперечних переваг. Серед них: просте оформлення (для підписання договору потрібний паспорт і початковий внесок - 3% від вартості авто); доступні щомісячні платежі (наприклад, мінімальний платіж за “Chery QQ” – 393 грн./міс.); широка мережа салонів, яка забезпечує присутність АВТОПЛАНу в усіх регіонах України; широкий модельний ряд автомобілів; захищеність клієнта від курсових коливань, незалежність від ситуації на кредитних ринках (послуги компанії - до 4,2% на рік у гривнях і не підвищуються навіть зараз, під час економічної нестабільності на світовому фінансовому ринку); і найголовніше - істотна економія коштів у порівнянні з іншими способами купівлі, тим паче, що більшість із них сьогодні практично недоступні.

Тому, незважаючи на непростий період, який переживає економіка всього світу, все ж таки абсолютно реально планувати і здійснювати навіть такі дорогі покупки як власний, до того ж новий автомобіль.

Ірина Самарцева

 

Детальну інформацію про АВТОПЛАН можна отримати у найближчих салонах

Повернутись до списку новин та статтей