АВТОПЛАН

Найкраща альтернатива автокредиту

Украинская преса, квітень, 2009

Купувати або не купувати автомобіль – для справжнього автоаматора  це не питання! Звичайно, купувати! Вічне питання полягає в тому, де взяти на це гроші? Заробітки нині не ті, з готівкою напруга. Але навіть у розпал нинішньої кризи покупка власного авто цілком можлива й доступна - через альтернативну традиційному автокредитуванню систему «придбання у групах».

Даний спосіб купівлі автомобілів виник в Японії у період повоєнного занепаду. Таким чином, на світ з'явилося японське диво – метод придбання дорогих високотехнологічних товарів у групах, завдяки якому країна в найкоротший термін (менше 15 років) змогла забезпечити замовленнями свою промисловість, і вже до середини 1960-х Японія перетворилася на сильного експортера. Разом із черговими хвилями японської еміграції, система продажу в групах потрапила до Південної Америки, де й стала однією з найважливіших передумов бурхливого економічного зростання 1970-80 рр., в т.ч. “Бразильського дива”, завдяки якому ця ще донедавна відстала країна перетворилася на одну з найбагатших і перспективних держав світу. Цей спосіб полягає в тому, що люди, які бажають придбати певний товар (наприклад, автомобіль), об'єднуються у групу і виплачують за цей товар щомісячні платежі. Зібрані кошти йдуть на купівлю автомобілів для всіх учасників групи по черзі. Функціонування таких груп контролюють компанії-адміністратори.

Зрозуміти, які вигоди та переваги отримує при цьому простий покупець, краще всього на прикладі порівняння послуг середнього українського банку та найбільшої компанії-адміністратора системи «придбання у групах» на ринку України  - АВТОПЛАН.

По-перше, оформлення. Спробуйте зараз «вибити» кредит у банку – запаритеся! Вимагатимуть  купу документів на всі випадки життя та це ще й питання: чи дадуть?  А для підписання договору на придбання  автомобіля з АВТОПЛАНом досить лише паспорта. По-друге, відсоткова ставка. На сьогодні середня ставка по банківських кредитах на придбання  нової машини досягає понад 20% в іноземній валюті та понад  29% - в національній. Причому кредит можна отримати, лише сплативши половину вартості авто. У той же час при купівлі в АВТОПЛАНі початковий внесок складає 3% від вартості вибраного автомобіля, а послуги компанії – до 4,2% річних у гривнях. І найголовніше, зважте: скільки вам доведеться заплатити за мрію стати власником авто, виплачуючи і «тіло» кредиту, і відсотки? Непід'ємно! Тоді як платежі в АВТОПЛАНі досить доступні навіть середньостатистичному працюючому українцеві. Наприклад, мінімальний платіж за «Славуту» складає 323 грн./міс.

При цьому слід враховувати ще одну важливу деталь: вклади клієнтів АВТОПЛАНу надійно захищені. Компанія страхує як життя самих учасників, так і отримані ними автомобілі. Також в компанії розуміють, що протягом терміну виплати автомобіля, учасник може зіткнутися з різними фінансовими труднощами, тому в Угоді з клієнтом прописано багато пунктів, які враховують інтереси клієнта в таких ситуаціях і забезпечують лояльне відношення компанії до нього. Так, наприклад, якщо до моменту отримання автомобіля учасник АВТОПЛАНу змушений розірвати Угоду через втрату роботи, йому повертаються  сплачені ним внески відповідно до поточної ціни автомобіля без будь-яких відрахувань. Погодьтеся, що сьогодні такі аспекти набувають особливого значення.

Надійність і стабільність АВТОПЛАНу перевірена часом. Компанія розпочала свою діяльність з 1998 року й за цей період забезпечила новими автомобілями понад 34 000 (!) клієнтів. Зараз вона продовжує укріплювати свої позиції на ринку, розширюючи свою комерційну мережу. Лише за минулі два місяці в Україні відкрилося понад 50 нових салонів, переважно в дилерських автосалонах УкрАвто, і наразі загальна  кількість салонів складає вже 158.

І це ще один доказ того, що система «придбання у групах» знаходить все більше прибічників і їй гарантовано гідне майбутнє на автомобільному ринку країни. Приходьте та переконайтеся в цьому самі!

Ірина Самарцева

Повернутись до списку новин та статтей