АВТОПЛАН

Традиції доброчинності та милосердя

17.10.2008

Новина

  

 

 

 

 

За десять років діяльності в такому мінливому, іноді суперечливому, бізнес- середовищі, яким є український ринок, АВТОПЛАН перетворився на повсякденну реальність для десятків тисяч українців. Свідченням цього є кількість виданих автомобілів – вже понад 32 000. Проте внесок  ЗАТ «АІСЕ Україна» в  добробут українського суспільства не обмежується лише сферою комерційної діяльності. Щодня, щомісяця, рік за роком компанія бере найактивнішу участь у  житті країни.  Вже декілька років поспіль АІСЕ отримує відзнаку від Київської Державної Адміністрації як один із найсумлінніших платників податків. Проте предметом справжньої гордості для всіх без винятку співробітників є доброчинна діяльність.  Наприклад, у 2007 році АІСЕ здійснила доброчинну акцію, яка охопила 7 дитячих будинків у Харкові, Одесі, Кривому Розі, Маріуполі, Донецьку та Сєвєродонецьку.

Восени 2008 року відбулася ще одна подія: ЗАТ «АІСЕ Україна» у співробітництві з «Ротарі-клуб» в Україні подарувала Кислівській міській лікарні, що у Хмельницькій області, інкубатор для догляду за недоношеними дітьми та лікування патологій новонародженних. Таке рішення акціонерів та керівництва компанії було добре виваженим, адже ні для кого не є секретом, що вже не перший рік  різні міжнародні та вітчизняні суспільні організації б'ють на сполох з приводу надзичайно високого рівня дитячої смертності та вроджених дитячих патологій в Україні. У країні, яка нещодавно здобула незалежність і лише розбудовує свою соціальну та економічну сфери, соціальна відповідальність бізнесу відіграє особливо важливу роль. Адже працювати в Україні значить поділяти її негаразди та успіхи, щодня зустрічати нові виклики, щодня сприяти покращенню рівня доброботу громадян. Бо саме тут народжуються наші діти, здійснюються наші заповітні мрії та нові проекти.

Сподіватимемося, що й надалі все більше компаній будуть активно долучатися до суспільного життя України, робитимуть усе можливе аби підтримувати традиції доброчинності та милосердя.

 

Яна Мудрицька

 

Довідка

«Rotary International» – це всесвітня організація, яку складають  1 200 000 керівників підприємств, професіоналів та інших громадян.  Усього існує понад 33 000 Ротарі  Клубів у понад 200 країнах та регіонах. Ці клуби є аполітичними, позаконфесійними та відкритими для всіх культур, рас та віросповідань. Члени клубів надають гуманітарну допомогу, сприяють дотриманню високоетичних норм у будь-якій сфері діяльності та поширенню принципів  доброї волі по всьому світу.

 

Повернутись до списку новин та статтей