АВТОПЛАН

Милосердие – это возможность поделиться лучшим

18.07.2007

Новина

У Згурівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (що на Київщині) – свято. Дітям у подарунок привезли підручники та канцтовари, такі необхідні їм для отримання нових знань. А організували для них таку добру справу в компанії "АІСЕ Україна", Генеральний директор якої, Наталія Вікторівна Гутварьова, особисто відвідала цей заклад для передачі цих матеріалів, а також пакетів із фруктами особисто кожній дитині.

Керівництво школи-інтернату подякувало організаторам за таку допомогу, а діти представили цілий концерт, на якому показали свої творчі таланти – тут були і пісні, і танці з яскравими вбраннями.

Після концерту пані Гутварьову ознайомили з умовами життя дітей, відбулося спілкування із директором школи та педагогами.

Ця благодійна акція охопила 7 дитячих будинків України, яким було перераховано більше 160 тисяч грн. для придбання матеріалів, необхідних кожному конкретно із цих дитячих закладів. Так кошти були надіслані в дитячі будинки Одеси, Харкова, Кривого Рога, Маріуполя, Донецька та Сєвєродонецька для придбання підручників, канцтоварів, взуття, ліжечок та інших меблів. Всі діти також обов’язково отримували персональні подаруночки із фруктів, соків, цукерок. До реалізації організаційних моментів активно залучилися віце-президент АІСЕ Україна Хорхе Берхес, комерційний директор Артем Толочко, регіональні директори Юрій Тромса та Расім Мустафаєв. Особливо хочемо відмітити керівника Асигнаційного відділу Світлану Скакун, яка за короткотривалу, але дуже насичену подіями та переїздами подорож, відвідала 4 дитячі будинки для передачі подарунків від імені компанії. Дякуємо і нашим агентам за підтримку: Дмитру Пасиці з Одеси, Валентині Ковальовій та її партнеру Олені Міщеряковій із Харкова, Андрію Бриченку із Сєвєродонецька.

Ця акція, впроваджена акціонерами та керівництвом компанії, стала першим крупним заходом у цьому напрямку, але наміром компанії є перетворити такий доброчин на традицію.

 


 с. Згурівка, Київська обл.

 


 м. Одеса

 


 с. Згурівка, Київська обл.

 


 м. Сєвєродонецьк

 


 м. Кривий Ріг

 


 м. Сєвєродонецьк

 


 м. Маріуполь

 


 м. Донецьк

 


 м. Одеса

 


 м. Харків

 

Вернуться к списку новостей и статей