АВТОПЛАН

Про АВТОПЛАН

Нова ера придбання автомобілів.
Тепер автомобіль – це дійсно не розкіш!

АВТОПЛАН – це один зі способів купівлі автомобіля, іншими словами «купівля у групах», яка полягає у виплаті вартості автомобіля невеликими щомісячними платежами.

АВТОПЛАН – це доступний, зручний, надійний спосіб придбання автомобіля, перевірений тринадцятирічним досвідом в Україні.

У чому ж суть?

Купівля в групах полягає в об’єднанні людей, які бажають придбати автомобіль, сплачуючи мінімальні щомісячні внески від 537,41 грн. Стати клієнтом АВТОПЛАНу можуть як фізичні, так і юридичні особи. Погодьтеся – не завжди зручно роками накопичувати кошти на автомобіль. Час від часу сімейний бюджет змушує використовувати гроші на вирішення поточних життєвих питань. У бізнесі також часто  вигідно вкладати грошові ресурси в розвиток підприємства, для реалізації запланованих проектів.  Для того, щоб придбати автомобіль у АВТОПЛАНі, не потрібно вкладати одразу великі кошти, завдаючи шкоди сімейному бюджету або за рахунок коштів, необхідних для стабільного функціонування та розвитку вашого бізнесу. Оскільки в АВТОПЛАНі ви сплачуєте автомобіль невеликими внесками та стаєте його власником шляхом щомісячного розподілення. Терміни отримання автомобіля залежать від бажання і можливостей кожного учасника. АВТОПЛАН дозволяє дуже гнучко регулювати графік виплати внесків, враховуючи як фінансові труднощі, так і вільні грошові кошти, що з’явилися.

Чому АВТОПЛАН?

  • оплата мінімальними внесками;
  • всього лише 0,6% від вартості автомобіля на місяць у грн. в складі щомісячного внеску;
  • широкий автомобільний ряд, автомобілі різних марок на будь-який смак і можливості Клієнта;
  • гарантійне обслуговування на СТО офіційних дилерів;
  • широка мережа салонів АВТОПЛАНу по всій Україні (174 салонів у 83 містах України);
  • завжди найновіші моделі автомобілів, запропоновані виробником;
  • можливість сплачувати послуги із страхування автомобіля як у вигляді одноразового платежу у розмірі річного страхування, так і невеликими щомісячними платежами;
  • регулярні акції та знижки для клієнтів.

Чому можна довіряти АВТОПЛАНу?

Багаторічний досвід функціонування системи купівлі в групах у країнах Європи та Америки доводить її необхідність і популярність. Тринадцятирічний досвід роботи в Україні яскраво свідчить про стабільність компанії і відповідність її діяльності до чинного законодавства. За цей час вже понад  43 609 українських громадян отримали автомобілі по програмам придбання у групах, і з кожним днем їх кількість збільшується.

Впевнені, у Вас є ще запитання. На них ми із задоволенням відповімо в будь-якому зі  174 салонів у 83 містах України.